loboforum.pl czyli Rada 23 Dziadów

Elitarne forum dyskusyjne wyłącznie dla Prawdziwych Dziadów w 3D. Dziadostwo pełną parą!
Obecny czas: Sob 15 Gru 2018 14:17

Koszulka forumowa

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pon 18 Cze 2012 15:00 
Marszałek Józef
Marszałek Józef
Awatar użytkownika

Miejscowość: Piwnica
Witajcie dziady!

Mam dla was konkurs w którym można wygrać pakiet kilku całkiem fajnych gier :)

Co należy zrobić aby wygrać?

Odpowiedz na pytanie: „Dlaczego to właśnie ja zasługuję na ten pakiet przecudownych, wypasionych gier?"

Forma odpowiedzi dowolna, może to być tekst, mogą być fotografie, prace artystyczne lub/i cokolwiek innego co wam przyjdzie do głowy a uważacie, że zapewni wam wygraną.

Pracę proszę wrzucać do >> tego << tematu na forum.

Po nadesłaniu prac przez wszystkich zainteresowanych, odbędzie się głosowanie (ankieta) , osoba która uzyska najwięcej głosów dostanie pakiet gier. W ankiecie może brać udział tylko 23 członków forum. Ankieta dopuszcza manipulacje, będzie można głosować na siebie, podlizywać się, przekupywać i zastraszać głosujących. Inne formy wpływania na głosy w ankiecie są zabronione!

Termin konkursu.

Wstępnie do końca czerwca nadsyłamy prace. W szczególnych wypadkach jeśli będzie taka potrzeba przedłużymy termin.
Po nadesłaniu wszystkich prac i podsumowaniu konkursu zostanie utworzona ankieta, w której będziemy mogli oddać głos na naszego faworyta. Głosować będzie można przez tydzień.

Co zawiera pakiet gier?

Do wygrania jest ostatni zestaw Humble Bundle V (w wersji light), pakiet zawiera gry:

Superbrothers: Sword & Sworcery EP – Twórcy twierdzą że to coś więcej niż gra i niż album z muzyką, w tej produkcji granice między jednym a drugim zacierają się.

LIMBO – Niesamowita historia chłopca poszukującego swojej siostry, w świecie strachów i koszmarów dziecka. Gra została doceniona za warstwę artystyczną.

Amnesia: The Dark Descent – Gra, w którą nie należy grać po ciemku, za to należy mieć zestaw pieluch na zmianę. Ambitny horror, oparty bardziej na niedomówieniach i atmosferze napięcia niż na bezpośredniej makabrze.

Psychonauts – Platformówka z ciekawą fabułą. Niestety nie grałem w nią jeszcze, jedyne co mogę napisać to, że dla niektórych jest podobno kultowa.

Do gier dodane są również ścieżki dźwiękowe w formatach MP3 oraz FLAC!
Gry działają w systemach Windows, Linux oraz Mac. Można je ściągnąć ze strony Humble Bundle lub ze Steam.

Powodzenia!

PostWysłany: Pon 18 Cze 2012 18:56 
Marszałek Józef
Marszałek Józef
Awatar użytkownika

Miejscowość: Rataje
To się poddaję od razu, bo ja na pewno nie zasługuję, gdyż gdyby wszyscy gracze byli tacy jak ja to przemysł grokreacyjny by padł :) Czasu grać nie mam, a do szczęścia wystarczają mi wersje demo - pogram trochę, pozachwycam się (albo i nie) grafiką i starczy.

PostWysłany: Wto 19 Cze 2012 11:51 
Marszałek Józef
Marszałek Józef
Awatar użytkownika

Jeśli się zgłosisz i wygrasz to gierki zawsze możesz komuś przekazać w podarku. Powód przecież zawsze może być zmyślony, zresztą to co napisałeś też może być podane jako argument ;)

PostWysłany: Nie 01 Lip 2012 00:58 
Marszałek Józef
Marszałek Józef
Awatar użytkownika

Przypominam, że prace konkursowe należy umieszczać w >>TYM<< dziale

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości